فرماندار دشتستان:
1.4 میلیون مسافر نوروزی وارد دشتستان شدند

خبرگزاری فارس: فرماندار دشتستان گفت: 1.4 میلیون مسافر نوروزی وارد دشتستان شدند.

خبرگزاری فارس: 1.4 میلیون مسافر نوروزی وارد دشتستان شدند

غلامحسین خسروی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در دشتستان اظهار داشت: از ابتدای تعطیلات نوروزی تاکنون بیش از 1.4 میلیون مسافر از جاذبه‌های گردشگری و مناطق مختلف دشتستان بازدید داشته‌اند.

وی افزود: مناطق آبپخش، سعدآباد و شبانکاره و دالکی و بخش پشتکوه از مهم‌ترین مراکز گردشگری دشتستان هستند که بیشترین بازدید را داشته‌اند.

فرماندار دشتستان خاطر نشان کرد: ستاد تسهیلات سفر شهرستان دشتستان در تمام ایام تعطیلات نوروزی فعالیت شبانه‌روزی دارد و تمام مشکلات موجود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن مرتفع می‌کنیم.

خسروی تصریح کرد: پایگاه‌های مختلف امداد و پایگاه‌های اورژانس جاده‌ای و بیمارستانی فعال هستند و خدمات بهداشتی و خدمات امدادی را ارائه می‌کنند.

این مسئول اضافه کرد: نیروهای انتظامی نیز عملکرد بسیار خوبی داشته‌اند و راهنمایی و رانندگی نیز در تمام مسیرهای پرتردد حضوری به موقع و ارزشمند دارند و در کاهش تصادفات و تلفات جاده‌ای نقش مهمی ایفا می‌کنند.

وی با بیان اینکه دشتستان جاذبه‌های گردشگری زیادی دارد گفت: بیش از ۱۸۰ اثر باستانی و تاریخی در شهرستان دشتستان وجود دارد که بیش از ۷۰ مورد آن در فهرست آثار ملی به ثبت رسیده و دشتستان همواره مورد توجه و عنایت گردشگران داخلی و خارجی است.

فرماندار دشتستان اذعان داشت: در سال‌های گذشته در توسعه زیرساخت‌های گردشگری تلاش زیادی صورت گرفته که البته تا رسیدن به وضعیت مطلوب باید بیشتر و بهتر تلاش شود و باید از همه امکانات و ظرفیت‌ها استفاده شود.

انتهای پیام/ن20/د1000