فرماندار چالدران خبر داد
تشکیل 15 پرونده تخلف صنفی در چالدران

خبرگزاری فارس: فرماندار چالدران گفت: 15 پرونده تخلف صنفی در ایام نوروز در چالدران تشکیل شد.

خبرگزاری فارس: تشکیل 15 پرونده تخلف صنفی در چالدران

به گزارش خبرگزاری فارس از ارومیه، احمدرضا قلی‌پور پیش از ظهر امروز در بازدید از نحوه بازرسی و نظارت بر بازار چالدران اظهار داشت: تاکنون 60 تن میوه، تره‌بار، گوشت قرمز و مرغ دولتی در شهرستان چالدران با قیمت مصوب دولتی توزیع و مصرف شده است.

وی افزود: طرح نظارت و بازرسی واحدهای صنفی از اسفند سال گذشته آغاز شده و تا 15 فروردین امسال ادامه می‌یابد تا شهروندان با دسترسی آسان بتوانند کالاهای مورد نیاز خود را تهیه کنند.

رئیس بازرگانی چالدران در ادامه از تشکیل 15 پرونده تخلف واحد صنفی در این شهرستان خبر داد و گفت: عمده تخلف واحدهای صنفی یاد شده مربوط به عدم درج قیمت کالاهای مصرفی است.

حسین جبارزاده ادامه داد: 24 واحد صنفی عرضه مواد غذایی در این شهرستان کالاهای پرمصرف مورد نیاز مردم را به قیمت تعاونی عرضه می‌کنند.

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه طرح نظارتی سازمان بازرگانی از 11 اسفند آغاز شده و تا اواسط فروردین امسال ادامه می‌یابد تاکنون 540 بازرسی از واحدهای صنفی صورت گرفته و منجر به تشکیل 15 پرونده تخلف شده است.

جبارزاده خاطرنشان کرد: پرونده‌های تخلف به تعزیرات حکومتی این شهرستان ارجاع شده و برابر قانون با متخلفان برخورد می‌شود.

رئیس بازرگانی چالدران خاطرنشان کرد: با توجه به اهمیت مشارکت مردمی، شهروندان و مسافران نوروزی می‌توانند در صورت مشاهده تخلف واحدهای صنفی با شماره 124 تماس گرفته و موارد تخلف را گزارش دهند.

انتهای پیام/آ30