توقف اکران فیلم‌های گشت ارشاد و زندگی خصوصی در اردبیل

خبرگزاری فارس: بعد از اکران چند روزه دو فیلم گشت ارشاد و زندگی خصوصی اکران این فیلم‌ها در سینماهای اردبیل متوقف شد.

خبرگزاری فارس: توقف اکران فیلم‌های گشت ارشاد و زندگی خصوصی در اردبیل

به گزاَرش خبرگزاری فارس از اردبیل پیش از ظهر امروز از طریق فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل نامه‌ای به مدیران دو سینمای انقلاب و قدس اردبیل ارسال شد که در آن از توقف اکران فیلم‌های گشت ارشاد و زندگی خصوصی در سینماهای اردبیل سخن به میان آمده است.

مدیران این دو سینما در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل، با تائید ارسال این نامه از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل و گفت‌وگوی تلفنی با مسئولان ارشاد اعلام کردند که تا آخر وقت امروز تبلیغ این فیلم را از سردرب سینماهای خود پائین کشیده و اقدام به توقف اکران آن می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، مدیران هر دو سینمای فعال اردبیل ابراز تمایل کردند که به جای اکران این فیلم‌ها اجازه پخش و اکران فیلم قلاده‌های طلا که این روزها مخاطبان زیادی را به سینماها کشانده است به آنها داده شود.

البته این توقف به گفته مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل به منظور پاسداشت ارزش‌ها و احترام به افکار عمومی است که به خاطر گله‌مندی برخی از مخاطبان و اقشار مختلف مردم انجام می‌شود.

منصور شرفی اظهار امیدواری کرده است با توقف اکران این فیلم‌ها در روزهای آتی دو فیلم جدید جایگزین فیلم‌های گشت ارشاد و زندگی خصوصی در سینماهای قدس و انقلاب اردبیل ‌شود.

این شرایط در حالی روی داده است که بسیاری از مخاطبان سینما در اردبیل مشتاقانه منتظر اکران فیلم قلاده‌های طلا هستند تا بتوانند از نمایش آن استفاده کنند.

انتهای پیام/ک10