مسئول طرح اسکان نوروزی پلیس گیلان خبر داد
اسکان کارکنان پلیس در 4 شهرستان گیلان

خبرگزاری فارس: مسئول طرح اسکان نوروزی پلیس گیلان گفت: چهار شهرستان رشت، فومن، آستارا و لاهیجان برای اسکان کارکنان انتظامی و خانواده‌های آنها از سراسر کشور در گیلان درنظر گرفته شده است.

خبرگزاری فارس: اسکان کارکنان پلیس در 4 شهرستان گیلان

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، اسماعیل علیزاده صبح امروز در جریان سرکشی از مکان‌های استقرار کارکنان پلیس اظهار کرد: فراهم کردن امکانات رفاهی برای رضایت‌مندی کارکنان پلیس با حداکثر توان در دستور کار معاونت نیروی انسانی فرماندهی انتظامی گیلان قرار دارد.

وی با بیان اینکه پلیس در ایام تعطیلات خدمات مضاعف ارائه می‌دهد، افزود: در راستای دستورالعمل و تدابیر صورت گرفته در استان برنامه‌های خوبی برای ارتقای روحیه و رفاه کارکنان پلیس و خانواده‌هایشان در گیلان در نظر گرفته شده است.

این مسئول، با اشاره به اینکه پلیس در سال 90 ماموریت‌های سخت و دشواری داشته است، تصریح کرد: در نوروز نیز پلیس برای عملی کردن شعارش مبنی بر «بهار من آرامش و آسایش توست»، تلاش فوق‌العاده‌ای انجام می‌دهد.

وی، ادامه داد: فرماندهی انتظامی گیلان به پاس تلاش‌های بی‌وقفه نیروهای پلیس در ایام استراحت آنها مکان‌هایی را در این استان مهیا کرده است.

علیزاده با تصریح بر اینکه چهار شهرستان گیلان برای اسکان مسافران نوروزی انتخاب شده است، خاطرنشان کرد: گیلان برخوردار از مواهب طبیعی و خدادادی و مهمان‌نوازی بوده و مردم این استان هر ساله پذیرای مسافران زیادی است به همین دلیل رشت، فومن، آستارا و لاهیجان برای اسکان کارکنان و خانواده‌های پلیس از دیگر استان‌های کشور در نظر گرفته شده است.

وی، با بیان اینکه در حال حاضر تعداد زیادی از کارکنان پلیس در مکان‌های تعیین شده در گیلان اسکان یافتند، یادآور شد: بازدید رایگان از مراکز تفریحی، آثار باستانی، موزه‌ها و میراث فرهنگی از جمله برنامه‌هایی است که برای کارکنان پلیس در نظر گرفته است.

انتهای پیام/س20