فرماندار خرم بید تاکید کرد
تحقق اهداف سند چشم‌انداز با حمایت از تولید ملی

خبرگزاری فارس: فرماندار خرم بید گفت: در ادامه پیام محوری سال 90 نامگذاری سال 91 به عنوان تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی ضامن تحقق اهداف سند چشم‌انداز 20 ساله کشور است.

خبرگزاری فارس: تحقق اهداف سند چشم‌انداز با حمایت از تولید ملی

به گزارش خبرگزاری فارس از خرمبید، داود ایوبی صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: این نامگذاری چراغ راهنمایی است که به عنوان نقشه راه، تمام فعالیت‌های اقتصادی را ترسیم می‌کند.

رئیس شورای اداری شهرستان خرم بید اضافه کرد: دشمنان انقلاب اسلامی با به کار گرفتن توطئه‌ها در تمام اشکال آن نتوانسته‌اند اراده آهنین ملت ایران و مسؤلان آن‌ها را در الگوسازی ویژه استکبارستیزی از بین ببرند و به همین علت است که آن‌ها جنگ اقتصادی را نشانه رفته‌اند.

وی ادامه داد: تحریم اقتصادی، فشار مضاعف بر طرف‌های اقتصادی ایران و با ایجاد جو روانی گسترده مبنی بر القای ناکارآمدی اقتصاد اسلامی از نمودهای مبارزه‌طلبی آن‌ها در سال اخیر است.

ایوبی همچنین گفت: بر خلاف تمام تصورات دشمن دولت جمهوری اسلامی با اتکا به منابع قوی اقتصادی و انسانی داخل کشور توانسته این بینش خطرناک را از جامعه دور کند اما برای ادامه این روند استقلال اقتصادی و تاکید بر آن ضروری و لازم است.

رئیس کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان خرم بید با تاکید بر اهمیت جلب سرمایه‌گذاران ایرانی و استفاده از کالاهای تولیدی واحدهای داخلی ابراز داشت: اگر آنچه را لازم داریم خود بسازیم و آنچه را که خود می‌سازیم از آن استفاده کنیم، زیر بنای محکمی برای مقابله با دشمنان خواهیم داشت.

فرماندار خرم بید ادامه داد: باید در سال جاری نظام مالی کشور از سرمایه‌گذاران حمایت ویژه کند و تولیدکنندگان سعی وافر در افزایش کیفیت تولیدات خود را داشته باشند، ضمن اینکه فعالیت‌های گسترده فرهنگی برای معرفی و القای اهمیت استفاده از کالای ایرانی در افزایش ثروت ملی و ایجاد اشتغال، کارآفرینی از طرف رسانه‌های جمعی اطلاع رسانی شود.

به گزارش فارس، سال 91 توسط مقام معظم رهبری به عنوان سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی نامگذاری شده است.

انتهای پیام/خ۲۰