امروز انجام شد
بازگشایی محور مواصلاتی زاهدان - بم

خبرگزاری فارس: معاون راهداری راه و ترابری سیستان و بلوچستان گفت: محور مواصلاتی زاهدان - بم که بر اثر طوفان و گرد و خاک مسدود شده بود، بازگشایی شد.

خبرگزاری فارس: بازگشایی محور مواصلاتی زاهدان - بم

ملک محمد راهواره امروز در حاشیه بازگشایی محور زاهدان - بم به خبرنگار فارس در زاهدان اظهار داشت: عصر روز گذشته با شدت یافتن طوفان گرد و خاک محور مواصلاتی زاهدان بم مسدود شد که با تلاش راهداران و دستگاه‌های امدادی تلاش برای بازگشایی محور آغاز شد.

وی افزود: با تلاش راهداران و دستگاه‌های امدادی صبح امروز محور زاهدان - بم بازگشایی شد.

معاون راهداری راه ‌و ترابری سیستان و بلوچستان بیان داشت: هم‌اکنون تمامی محورهای مواصلاتی استان بازگشایی و تردد در آن‌ها روان است.

وی با بیان اینکه بر اساس پیش‌بینی هواشناسی طوفان همچنان در منطقه ادامه دارد از رانندگان خواست چراغ روشن و با احتیاط در محورها حرکت کنند.

راهواره ادامه داد: مسافرانی که در پی مسدود شدن محور زاهدان بم گرفتار شده بودند به راهدارخانه‌ها و نمازخانه‌های بین راهی هدایت شدند.

رسول راشکی مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان نیز اظهار داشت: اقلام امدادی و غذایی شامل نان، آب معدنی و بسته‌های غذایی در بین تعداد 81 خانوار در غالب 275 نفر که بر اثر شدت طوفان در محور زاهدان - بم گرفتار شده بودند توزیع شد. 

انتهای پیام/ح20