رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی بوشهر خبر داد
فعالیت شبانه‌روزی سامانه 197 پلیس بوشهر در نوروز

خبرگزاری فارس: رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی استان بوشهر گفت: سامانه 197 در ایام نوروز به صورت شبانه روز آماده دریافت پیام‌های مردمی است و مسائل و مشکلات انتظامی مردم و مسافران به صورت ویژه از این طریق پیگیری می‌شود.

خبرگزاری فارس: فعالیت شبانه‌روزی سامانه 197 پلیس بوشهر در نوروز

ناصر کشاورز امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بوشهر با تبریک سال نو به مردم اظهار داشت: دفتر نظارت همگانی بازرسی فرماندهی انتظامی استان بوشهر در ایام نوروز فعال بوده و شهروندان و مسافران نوروزی در صورت داشتن مشکل می‌تواند به صورت حضوری به این دفتر مراجعه و موضوع خود را با کارشناسان این دفتر در میان بگذارد.

رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی استان بوشهر با بیان اینکه دفتر نظارت همگانی یک پل ارتباطی ویژه برای حل مشکلات مردم و رسیدگی به شکایات، انتقادات و نارضایتی آنها از عملکرد برخی از ماموران انتظامی است، گفت: تلفن گویای سامانه 197 در ایام نوروز به صورت شبانه روز آماده دریافت پیام‌های مردمی است و این سامانه مسائل و مشکلات انتظامی آنها را در اسرع وقت به مبادی مربوطه ارجاع و پیگیری می‌کند.

وی ارائه انتقاد، پیشنهاد و نظر مردم در ارتباط با ماموریت‌های نیروی انتظامی از طریق سامانه 197 را به عنوان یکی از راه‌های ارتقای کیفیت کار و بهبود رفتار پلیس برشمرد و افزود: در حال حاضر شماره تلفن 197 به صورت متمرکز در مرکز استان پاسخگوی نیاز شهروندان استان است و در ایام نوروز نیز هر روز جلسه ارتباط مستقیم فرمانده انتظامی استان در ساحل دریا در مقر فرماندهی تشکیل می‌شود.

کشاورز ابراز امیدواری کرد در سال جدید نیز با ارتباط و تعامل بیشتر بین مردم و پلیس خدمات بهتر و شایسته‌ای در شان مردم شریف بوشهر ارائه شود.

انتهای پیام/غ20