مسئول ستاد تبلیغات امامزاده فضل بهبهان اعلام گرد
برگزاری مراسم تحویل سال نو در امامزاده‌فضل بهبهان

خبرگزاری فارس: مسئول ستاد تبلیغات امامزاده‌فضل (ع) بهبهان از برگزاری مراسم تحویل سال نو در صحن این امامزاده خبر داد.

خبرگزاری فارس: برگزاری مراسم تحویل سال نو در امامزاده‌فضل بهبهان

ایمان پورشهباز امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در بهبهان اظهار کرد: طبق روال سال‌های گذشته، در روز عید 91 نیز مراسم سال تحویل در کنار حرم امامزاده فضل (ع) برگزار می‌شود.

وی افزود: مراسم تحویل سال 1391 از ساعت هفت و 30 دقیقه صبح روز یک فروردین‌ماه 91 در صحن مطهر امامزاده فضل (ع) برگزار می‌شود.

پورشهباز ادامه داد: مردم بهبهان به اینگونه مراسم به واسطه ارادت خاصی که به ائمه اطهار (ع) دارند، علاقه زیادی داشته و به دلیل احترام خاصی که به این امامزادگان دارند، آغاز سال جدید را در کنار ضریح این بزرگواران را یک تبرک دانسته و را آن را به فال نیک برای سال جدید خود می‌دانند.

وی خاطرنشان کرد: مردم نیز همواره در اینگونه مراسمات، حضور خوبی داشته و استقبال آنها از این مراسم باعث می‌شود که هرسال مراسم تحویل سال نو پرشورتر و با برنامه‌های بیشتری اجرا شود.

مسئول ستاد تبلیغات آستان امامزاده فضل (ع) بهبهان در ادامه خاطرنشان کرد: علاوه بر حاضران در مراسم تحویل سال نو، عده زیادی از مردم شهرستان به دلیل عشق و علاقه‌ای که به امامزاده‌های بهبهان دارند، پس از تحویل سال و پیش از دید و بازدیدهای عیدانه، به زیارت این امامزادگان واجب‌التعظیم آمده و سال خود را با توسل به آنان آغاز می‌کنند.

پور شهباز در پایان گفت: امیدواریم با توسل مردم به امامزاده‌های بزرگوار بهبهان، سال خوب و خوشی را داشته و عیدی خوبی از خداوند متعال دریافت کنند.

انتهای پیام/غ20