معاون فرماندهی انتظامی بوشهر خبر داد
استقرار مددکاران اجتماعی در قرارگاه نوروزی بوشهر

خبرگزاری فارس: معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان بوشهر از استقرار مشاوران و مددکاران معاونت اجتماعی در قرارگاه نوروزی استان بوشهر خبر داد.

خبرگزاری فارس: استقرار مددکاران اجتماعی در قرارگاه نوروزی بوشهر

غلامرضا خضری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بوشهر از هماهنگی کامل انتظامی استان با صدا و سیمای مرکز بوشهر خبر داد و اظهار داشت: هماهنگی‌های لازم برای حضور فرمانده و مسئولان انتظامی استان در برنامه‌های مختلف صدا و سیما به عمل آمده و کارشناسان انتظامی نیز طبق برنامه پیش‌بینی شده‌ای در برنامه‌ها حضور پیدا کرده و اطلاعات و نیازمندی‌های پلیسی لازم را به شهروندان ارائه می‌دهند.

وی تصریح کرد: تهیه، چاپ و توزیع انواع تقویم و ‌نقشه راهنما، چاپ و نصب انواع بنرهای آموزشی و فرهنگی از دیگر اقداماتی است که در نوروز 91 انجام شده است.

معاون اجتماعی انتظامی استان بوشهر از استقرار مشاوران و مددکاران معاونت اجتماعی در قرارگاه نوروزی، فعالیت دوایر مددکاری کلانتری‌ها در 2 نوبت کاری صبح و بعد از ظهر، تهیه و نصب بنرهای هشداری و آموزشی در نقاط مختلف تمام شهرستان‌های استان و برنامه‌ریزی برای انجام نظر سنجی از مسافران نوروزی به عنوان دیگر اقدامات و برنامه‌های معاونت اجتماعی در ایام تعطیلات نوروز یاد کرد.

* انتشار ویژه‌نامه نوروزی سروش امنیت در بوشهر

سرپرست مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان بوشهر نیز از انتشار ویژه‌نامه نوروزی این فرماندهی برای خانواده‌های کارکنان و گردشگرانی که به این استان سفر می‌کنند، خبر داد.

احمد خواجه طرح ویژه ناجا برای خدمت‌رسانی بیشتر پلیس بوشهر به مردم، آموزش‌های پیشگیری از سرقت منزل و مغازه، توصیه‌ها و هشدارهای پلیس فتا به کاربران اینترنت را مهم‌ترین مطالب این ویژه نامه عنوان کرد.

خواجه خاطرنشان کرد: این ویژه‌نامه در 4 صفحه به صورت تمام رنگی و با طراحی جذاب در  تیراژ 10 هزار نسخه از روز شنبه در اختیار مسافران در محل‌های اسکان خانواده‌های ناجا و نیز  سایر گردشگران قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/غ10