فرمانده انتظامی استان بوشهر:
500 تیم انتظامی و راهور در نوروز فعال هستند

خبرگزاری فارس: فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: بیش از 500 تیم در قالب گشت‌های انتظامی، راهنمایی و رانندگی در اجرای طرح امنیت نوروزی فعالیت می‌کنند.

خبرگزاری فارس: 500  تیم انتظامی و راهور در نوروز فعال هستند

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، رضا محمدی یگانه صبح امروز در جمع خبرنگاران پیشگیری از جرایم و سرقت‌ها، برخورد قانونی با بزهکاران، تبهکاران و سارقین، کاهش تصادفات و تلفات ناشی از تصادفات و ارایه خدمات انتظامی به مسافران و هم‌استانی‌ها را از مهمترین اهداف طرح ویژه نوروزی پلیس عنوان کرد و اظهار داشت: بیش از 500 تیم در قالب گشت‌ها انتظامی، راهنمایی و رانندگی و پلیس ‌را در اجرای طرح فعال خواهند بود.

وی اطلاع‌رسانی و آگاه‌سازی خصوصاً استفاده بهنگام از رسانه صدا و سیما در طرح نوروزی را مورد تأکید قرار داد و گفت: جلسات تعاملی متعددی با سازمان‌هایی که در بحث امنیت، ایمنی و آرامش مردم نقش دارند برگزار شده که پیش‌بینی می‌کنیم در نتیجه این تعاملات و همکاری‌ها در درون و برون شهرها محیطی امن توأم با آرامش و رضایت مردم فراهم شود.

فرمانده انتظامی استان بوشهر موفقیت در رسیدن به اهداف طرح نوروزی را منوط به همکاری مردم عنوان کرد و بیان داشت: با توجه به ظرفیت خیابان‌ها انتظار داریم شهروندان در این ایام از ترددهای غیرضروری در سطح خیابان‌ها با وسائط نقلیه شخصی خودداری کنند.

وی با یادآوری فرهنگ مهمان نوازی و روحیه ایثارگری مردمان استان بوشهر از موتورسواران خواست با توجه به اسکان بیشتر مهمانان نوروزی در نواز ساحلی از تردد در  این مسیر خودداری کرده تا آرامش و آسایش مهمانان فراهم شود.

سردار محمدی یگانه از هم استانی‌هایی که در این ایام به مسافرت می‌روند درخواست کرد با رعایت نکات ایمنی و قرار دادن اشیا قیمتی و پول نقد خود را در جای مناسب و نزد افراد مطمئن سارقین را در رسیدن به اهدافشان ناکام کنند.

وی با بیان اینکه در این ایام جابه‌جایی اموال و اثاثیه فقط با اطلاع کلانتری‌ها امکان‌پذیر خواهد بود از تشدید اعمال قوانین و مقررات در سطح جاده‌ها خبر داد و گفت: تا چهارم فروردین سال آینده تردد کامیون‌های حامل مصالح ساختمانی و موتورسواران در سطح جاده‌های استان ممنوع است.

انتهای پیام/ح20