هفته بیست و ششم بوندس‌لیگا آلمان
پیروزی‌های مشابه و پرگل برای شالکه و هانوفر

خبرگزاری فارس: تیم‌های فوتبال شالکه و هانوفر در آخرین سری از مسابقات هفته بیست و ششم بوندس‌لیگا به پیروزی‌های مشابه و پرگلی رسیدند.

خبرگزاری فارس: پیروزی‌های مشابه و پرگل برای شالکه و هانوفر

به گزارش خبرگزاری فارس، این پیکارها شب گذشته با انجام دو دیدار خاتمه یافت. در ورزشگاه فریتس‌‌ والتراشتادیون جایی که کایزرس‌لاترن میزبان شالکه بود، برد ۴ بر یک میهمانان سفرکرده‌ شهر گیلزن‌کرشن، نقش بست.

در این مصاف پس از آن که رودنی فرانسیسکو، مهاجم برزیلی لاترنی‌ها در دقیقه ۳ گلزنی کرد، ۴۹ هزار نفر تماشاگر حاضر در ورزشگاه امیدوار شدند تیم شهرشان همانند بازی رفت (برد ۲ بر یک) فاتح این بازی نیز شود؛ اما تیم تحت رهبری هوب استیوونس توانست در دقیقه ۳۹ توسط لوئیس هولت‌بی، گل برابری را زده و سپس با گلزنی هونتلار، رائول و فارفان در دقایق ۴۵، ۵۱ و ۸۱ سه گل دیگر بزند تا با بردی دلنشین، ناکامی دیدار رفت را نیز تلافی کند.

هانوفر نیز در خانه با همین نتیجه از سد اف.ث.کلن عبور کرد. میزبانان که پنج‌شنبه شب از مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا عبور کردند، در این بازی توسط اشتیندل ۱۹، شلادورف (پنالتی)۶۱، دیوف ۶۷ و ۸۳ گلزنی کردند. در حالی که تنها یک بار تور دروازه‌شان توسط پزونی در دقیقه ۴۳ به لرزه درآمد.

در شرایط کنونی بورسیادورتموند با ۵۹ امتیاز صدرنشین است و بایرن مونیخ با ۵۴ امتیاز در رده دوم جای دارد.

بورسیامونشن‌گلادباخ، شالکه و بایرلورکوزن به ترتیب با ۵۱، ۵۰ و ۴۰ امتیاز صاحب رده‌های سوم تا پنجم هستند.

انتهای پیام/آ