رئیس دارالقران تبلیغات اسلامی مازندران:
معدل فعالیت‌های قرآنی مازندران بالاتر از میانگین ملی است

خبرگزاری فارس: رئیس دارالقران اداره کل تبلیغات اسلامی استان مازندران گفت: معدل فعالیت‌های قرآنی مازندران بالاتر از میانگین کشوری است

خبرگزاری فارس: معدل فعالیت‌های قرآنی مازندران بالاتر از میانگین ملی است

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری، سعید قربانی صبح امروز در یازدهمین مجمع عمومی اتحادیه موسسات و خانه‌های قرآنی استان مازندران که در مجتمع اهل‌البیت دفتر نمایندگی ولی فقیه استان مازندران برگزار شد با تاکید بر این مطلب که معدل فعالیت‌های قرآنی استان مازندران قابل توجه است، گفت: ظرفیت‌های قرآنی استان مازندران با برنامه‌ریزی دارالقرآن و استفاده از حمایت‌های مدیرکل تبلیغات اسلامی استان و همکاری اتحادیه موسسات و خانه‌های قرآنی مورد توجه است.

قربانی عنوان کرد: فعالیت‌های مدیران موسسات و خانه‌های قرآنی در دستیابی به اهداف قرآنی قابل تقدیر است.

وی به برنامه‌های اجرایی واحدهای آموزش، ارتباطات و اجتماعی اشاره کرد و گفت: در طول سال 90 تعداد 11 کلاس آموزشیاری ویژه مربیان قرآنی روستایی و 43 دوره آموزش تربیت معلم مربوط به مربیان قرآنی شهرها برگزار شده است.

قربانی به برنامه‌ریزی‌های تربیت نیروهای تخصصی اشاره کرد و ادامه داد: یک‌ کلاس تربیت معلم تجوید و چهار دوره تربیت معلم مفاهیم در استان مازندران برگزار شده است.

مشاور قرآنی استاندار مازندران نیز با تاکید بر برنامه‌ریزی‌های مدیران قرآنی، خاطرنشان کرد: از همه روزنه‌های همکاری ادارات و نهادها برای فعالیت‌های قرآنی استفاده می‌کنیم.

رحمت‌الله حسن‌نژاد مسئول آموزش دارالقرآن اداره کل تبلیغات اسلامی استان مازندران با دعوت مدیران قرآنی به بررسی کارنامه سال 90 و برنامه‌ریزی برای سال آینده اذعان داشت: چهار برنامه و 35 طرح مصوّب در دارالقرآن استان در حال اجرا است.

انتهای پیام/ن۲۰/چ3000