مدارس شهرک‌های صهیونیستی اطراف غزه همچنان تعطیل است
معاون نتانیاهو: گنبد آهنین برای مقابله با موشک‌های فلسطینی کافی نیست

خبرگزاری فارس: معاون دوم نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در دیدار با روسای شهرک‌های صهیونیستی اطراف نوار غزه تاکید کرد که سامانه "گنبد آهنین" برای مقابله با موشک‌های فلسطینی کافی نیست.

خبرگزاری فارس: معاون نتانیاهو: گنبد آهنین برای مقابله با موشک‌های فلسطینی کافی نیست

به گزارش فارس به نقل از رسانه‌های رژیم صهیونیستی، "موشه یعالون" با روسای شهرک‌های صهیونیستی اطراف نوار دیدار و تاکید کرد که گنبد آهنین برای حمایت از اسرائیلی‌ها کافی نیست و باید با ضربات کوبنده علیه غزه فلسطینیان را به عدم شلیک موشک‌ به سمت شهرک‌های اسرائیلی وادار کرد.

وی افزود: موشک‌های فلسطینی غیرقابل تحمل است، اسرائیل باید به طرف مقابل بفهماند هر کس قصد آسیب‌رسانی به اسرائیل را داشته باشد، سرنوشت وی مرگ خواهد بود.

یعالون مدعی شد که سامانه گنبد آهنین دستاورد بزرگی بوده است اما در عین حال تاکید کرد: باید اسرائیل قدرت هجومی خود را به طرف مقابل نشان دهد و آنها باید بهای اذیت و آزار ما را بپردازند.

از سوی دیگر روسای شهرک‌های صهیونیستی اطراف نوار غزه با انتقاد شدید از سیاست‌های دولت گفتند که صدها هزار دانش‌آموز در معرض موشک‌های فلسطینی قرار دارند و به همین دلیل مدارس آنها تعطیل است.

بر اساس این گزارش مدارس "المجدل، "بئرالسبع"، "اشدود"، "کریات جات"، "کریات ملاخی" و "جان یبنی" به دلیل استمرار شلیک موشک‌های فلسطینی امروز نیز تعطیل است.

این در حالی است که رژیم صهیونیستی همچنان به نقض آتش‌بس ادامه می‌دهد و دیروز نیز طی 2 بار حمله هوایی به نوار غزه مناطقی از آن را بمباران کرد.

مبارزان فلسطینی در پاسخ به جنایت‌های روزانه رژیم صهیونیستی این شهرک‌ها را هدف حملات راکتی خود قرار می دهند.

انتهای پیام/++