در گفت و گو با فارس مطرح شد
با وجود انباشت برف سنگین راه های تکاب باز است

خبرگزاری فارس: فرماندار تکاب گفت: با وجودی که برف سنگین در راه‌های تکاب انباشت شده ولی مسیرها برای تردد مردم باز هستند.

خبرگزاری فارس: با وجود انباشت برف سنگین راه های تکاب باز است

محمد‌علی داعی امروز در گفت و گو با خبرنگار فارس در تکاب به فعالیت راهداران برای باز کردن راه‌ها اشاره کرد و اظهار داشت: مسیرهای ارتباطی این شهرستان باز هستند و از این جهت مشکل چندانی وجودندارد.

وی به مسدود بودن راه تکاب - ایران‌خواه اشاره کرد و گفت: این مسیر هم‌اکنون مسدود است زیرا در بعضی محورها حتی تا ارتفاع 10 متر نیز برف انباشت شده است لذا راهدارها به طور مستمر برای باز کردن راه تلاش می‌کنند ولی به طور مجدد مسیر با برف مسدود می‌گردد.

این مسئول ادامه داد: مسیر تکاب - ایران‌خواه مسدود است ولی مردم برای تردد با مشکل روبه‌رو نیستند چرا که مسیر جانبی علی‌آباد - نخوددره برای رفت و آمد ایجاد شده است پس در حال حاضر تا رفع مشکل از این مسیر استفاده می‌شود.

داعی ادامه داد: با توجه به اینکه مشکلات این مسیر ارتباطی در روزهای نخست حاد بود معاون امور روستایی وزیر راه و مدیرکل راه ترابری آذربایجان غربی در روزهای نخست با حضور یافتن در محل از این منطقه بازدید کردند تا از نزدیک در جریان مشکلات قرار بگیرند.

وی با بیان اینکه خوشبختانه تاکنون در شهرستان خانوار گرفتار در کولاک و برف گزارش نشده است خاطرنشان کرد: مسیر ارتباطی چهار روستا به طور کامل قطع شده بود ولی با اهتمام راهداران این مسیر از شد پس مردم در امنیت و آرامش کامل به سر می‌برندحتی در این مدت انجام دادن هیچ‌گونه عملیات نجات احساس نیاز نشده است.

فرماندار تکاب با اشاره به فعالیت مستمر راهدارها برای جابه‌جایی برف، از اقدامات اداره راه به ویژه مسئول ماشین‌آلات این اداره تقدیر کرد و اظهار داشت: از نخستین روزهایی که مردم این منطقه با مشکل برف و کولاک مواجه شدند آقای مختاززاده در این منطقه برای پیگیری امور مستقر شد در این راستا کمک‌های سخت‌افزاری شهرستان‌های ارومیه، نقده و میاندوآب را هم جلب کرد.

انتهای پیام/ی20