در کمیسیون حفاری مطرح شد
انتقاد فرماندار بویراحمد از عملکرد دستگاه‌های حفار این شهرستان

خبرگزاری فارس: فرماندار بویراحمد از عملکرد نامناسب برخی دستگاه‌های حفار این شهرستان انتقاد کرد.

خبرگزاری فارس: انتقاد فرماندار بویراحمد از عملکرد دستگاه‌های حفار این شهرستان

به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، محمد الفونه امروز در نشست کمیسیون حفاری این شهرستان از عملکرد نامناسب برخی دستگاه‌های حفار بویراحمد انتقاد کرد.

 محمد الفونه ابراز داشت: برخی دستگاه‌های حفار برای ترمیم کنده‌کاری‌های خود در این شهرستان اقدام اساسی انجام نداده و در برطرف کردن آن تسریع به عمل نمی‌آورند.

 عالی‌ترین مقام اجرایی در شهرستان بویراحمد با بیان این‌که یاسوج پیشانی این استان است و انتظار مردم و مسافران و گردشگران از مسئولان این منطقه بیشتر از سایر نقاط استان کهگیلویه و بویراحمد است، تصریح کرد: دستگاه‌ها باید خودشان پیش از آن ‌که تذکری به آن‌ها داده شود در این زمینه اقدام کرده و به فکر آبروی شهر در نزد مهمانان و مسافران و گردشگران بی‌شماری باشند که از یاسوج دیدن خواهند کرد.

 فرماندار بویراحمد در این نشست همچنین خواستار ساماندهی سه راهی ابتدای جاده کاکان توسط اداره راه و ترابری شد.

 الفونه در این نشست از اداره راه و ترابری خواست تا برش‌های عرضی مربوط به شرکت گاز در مسیر روستاهای دلی‌اولاد، علی‌مؤمن و کالوس را به انجام رساند.

 این مسئول تاکید کرد: با توجه به فرا رسیدن تعطیلات نوروزی، اداره راه و ترابری شهرستان بویراحمد وضعیت عملیات اجرایی تعریض جاده سی‌سخت محدوده روستاهای مهریان را ساماندهی کرده و هرگونه نقطه خطرساز را در این منطقه برطرف کند.

 انتهای پیام/صا10/چ3000