مدیر کانون پرورش فکری خراسان‌جنوبی خبر داد
تدوین 80 برنامه فرهنگی هنری در خراسان‌جنوبی سال 91

خبرگزاری فارس: مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان‌جنوبی از تدوین بیش از 80 برنامه فرهنگی هنری برای اجرا در سال آینده در سطح این استان خبر داد.

خبرگزاری فارس: تدوین 80 برنامه فرهنگی هنری در خراسان‌جنوبی سال 91

به گزارش خبرگزاری فارس از بیرجند به نقل از روابط عمومی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان‌جنوبی، عبدالرضا صمدی توجه به سیستم نرم‌افزار کتابداری، کتاب و کتابخوانی به ویژه رمان‌های نوجوانان، بازنگری در شیوه‌های اجرای فعالیت‌های فرهنگی و هنری، فرآیند برنامه‌ریزی برای پایدارسازی اعضا به ویژه نوجوانان را ضروری دانست.

وی با اشاره به برگزاری جشنواره باغ‌های آسمان در سال آینده، افزود: آشنایی بیشتر کودکان و نوجوانان به معارف قرآن، نهج‌البلاغه، صحیفه سجادیه و نهج‌الفصاحه با هدف گسترش فعالیت‌های دینی و مذهبی در مراکز فرهنگی هنری استان از جمله اهداف این جشنواره خواهد بود.

مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان‌جنوبی تصریح کرد: بررسی برنامه‌های پیش‌بینی شده در مراکز فرهنگی هنری سال 91 در دستور کار قرار گرفت و مربیان مسئول مراکز به ارائه برنامه‌های فرهنگی و هنری پیش‌بینی شده پرداختند.

صمدی بیان کرد: شش جشنواره استانی باغ‌های آسمان، کتیبه‌های سفالی و نقوش اسلامی، چهره‌های ماندگار، عروسک‌های محلی، نقاشی کودک مسلمان در جامعه مسلمان و عکس کودک و نوجوان از برنامه‌های اجرایی خراسان جنوبی در سال 91 خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: پیش‌نویس برنامه‌های اجرایی فرهنگی، هنری و ادبی مراکز فرهنگی هنری استان حول 14 محور کتابخوانی، فعالیت‌های خاص هنری و ادبی، آموزش و پژوهش، نمایشی، گردهمایی و نشست‌ها و جشنواره‌ها با بیش از 80 برنامه متنوع فرهنگی هنری و ادبی برای اجرا در مراکز فرهنگی هنری استان در سال 91  تدوین شده است.

انتهای پیام/ح30