/تازه‌های نشر/
ما و رخنه‌های سرد

خبرگزاری فارس: کتاب «ما و رخنه‌های سرد» نگاهی از سرشوق به کتاب خدا به آیه‌هایی از سوره آل عمران نوشته زهرا نرگسی است.

خبرگزاری فارس: ما و رخنه‌های سرد

کتاب «ما و رخنه‌های سرد» نگاهی از سرشوق به کتاب خدا به آیه‌هایی از سوره آل عمران نوشته زهرا نرگسی است.

در پیشگفتار کتاب «ما و رخنه‌های سرد» که هشتمین جلد از مجموعه کتاب‌های کتاب خدا است، آمده:

عنوان کتاب خدا، نشان می‌دهد که بیش از همه چیز قرار پدید آورندگان مجموعه بر وفا دارد به متن قرآن کریم است و در این راه تجربه گرانبهایی هم دارند.

گروه پژوهشگران و نویسندگان این مجموعه و مجموعه دیگر انتشارات امیرکبیر مجموعه جای پای رود که اختصاص به کلیدهای اخلاقی از زندگی معصومان دارد، نزدیک به دو دهه فعالیت در مجمع فرهنگی و مذهبی منتظران را پشت سرگذاشته‌اند و سه سال پیگیر و دقیق در قالب دو گروه تفسیر قرآن و سیره اهل بیت پژوهش‌های گسترده‌ای انجام داده‌اند.

مهمترین هدف پژوهشگران و نویسندگان دو مجموعه آشنایی بیشتر و بهتر نسل امروز با کتاب خدا و سرگذشت اهل بیت است و برای رسیدن به این هدف تصمیم گرفته‌اند با نگاهی امروزی و اخلاقی به سوی متون تدوین شده در دوره‌های گذشته بروند.

هر بخش این کتاب با داستان قرآنی یعنی همراه با محتوای تفسیری شروع می‌شود و پس از پایان داستان، آیه مدنظر آمده و پس از آن تکه‌هایی از آراء مفسران درباره آن آیه و در نهایت دریافت و نکته آن آیه امده است.

کتاب ما و رخنه‌هایی سرد به آیه‌هایی از سوره آل عمران پرداخته است انتشارات امیرکبیر کتاب را در 167 صفحه با قیمت 2450 تومان منتشر کرده است.

انتهای پیام/و