فرماندار گرمی:
مدارس گرمی آماده پذیرش و اسکان مسافران فرهنگی است

خبرگزاری فارس: فرماندار شهرستان گرمی گفت: مدارس شبانه‌روزی گرمی برای اسکان مسافران فرهنگی و گردشگران نوروزی در سال جاری آماده‌سازی شده است.

خبرگزاری فارس: مدارس گرمی آماده پذیرش و اسکان مسافران فرهنگی است

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، عزیز صحرایی پیش از ظهر امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان گرمی اظهار داشت: شهرستان گرمی با دارا بودن موقعیت مرزی و مکان‌های گردشگری سالانه به ویژه در عید نوروز پذیرای گردشگران بسیاری است که ما در این راستا علاوه بر هتل‌ها و اقامتگاه‌ها مدارس را نیز برای اسکان فرهنگیان در نظر گرفته‌ایم.

وی دستگاه‌ها را به همکاری با آموزش و پرورش در راستای پذیرایی و اسکان مسافران نوروزی دعوت کرد و افزود: انتظار داریم مسافران وارد شده به این شهرستان با خاطره‌ای خوش و زمینه ذهنی بسیار مناسب شهرستان گرمی را ترک کنند.

فرماندار شهرستان گرمی در بخش دیگری از سخنان خود با یادآوری اینکه برگزاری حسن نیکوکاری توسط مدارس گرمی خاطرنشان کرد: جاری شدن فرهنگ نیکوکاری و سنت حسنه دست‌گیری از نیازمندان در مدارس دانش‌آموزان ما را تبدیل به افراد خیر و نیکوکاری می‌کند که مفید برای جامعه باشند.

صحرایی بیان داشت: در سال جاری و در تمام مدارس گرمی این جشن برپا شد و مقرر گردید کمک‌های جمع‌آوری شده عیناً به مدارس بازگردانده شده و برای دانش‌آموزان نیازمند اهدا و هزینه شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، این مسئول در ادامه سخنان خود یادآور شد: با تخصیص و تامین اعتبارات لازم شاهد توسعه مدارس هوشمند در این شهرستان خواهیم بود.

فرماندار شهرستان گرمی همچنین به تهیه کفش و البسه برای دانش‌آموزان بی‌بضاعت توسط کمیته امداد امام (ره) اشاره کرد و خواستار همکاری آموزش و پرورش در توزیع این اقلام شد.

ترحم رستمی مدیر آموزش و پرورش گرمی هم از تشکیل ستاد بزرگداشت مقام معلم در این شهرستان خبر داد و اظهار داشت: برای تجلیل از معلمان نمونه برنامه‌ریزی خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: مدارس شبانه‌روزی گرمی برای اسکان مسافران فرهنگی و گردشگران نوروزی تعیین شده است.

انتهای پیام/صا10