فرمانده انتظامی کرمان:
همیاران پلیس جان هزاران نفر را حفظ کرده‌اند

خبرگزاری فارس: فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: همیاران پلیس با هوشیاری تاکنون جان هزاران نفر را حفظ کرده‌اند و این کاری است که پلیس به تنهایی نمی‌تواند، انجام دهد.

خبرگزاری فارس: همیاران پلیس جان هزاران نفر را حفظ کرده‌اند

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، حسین چناریان پیش از ظهر امروز در مراسم نواختن زنگ آماده‌باش همیاران پلیس در مدرسه راهنمایی پسرانه ابن‌سینای کرمان اظهار داشت: خدمت و همکاری در زمینه رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی مربوط به حفظ جان انسان‌هاست.

وی افزود: کاری که همیاران پلیس در این زمینه انجام می‌دهند، بسیار بزرگ و مهم است و شاید کمکی که این افراد در این زمینه می‌کنند از بسیاری از بزرگ‌ترها بر نیاید.

چناریان تصریح کرد: همیاران پلیس با هوشیاری تاکنون جان هزاران نفر را حفظ کرده‌اند و این کاری است که پلیس به تنهایی نمی‌تواند، انجام دهد.

وی بیان داشت: همیاران پلیس طی پنج سال گذشته بدون هیچ چشم‌داشتی در انجام مأموریت پلیس مشارکت داشته و کار بزرگی را انجام داده‌اند.

چناریان خاطرنشان کرد: طی سال جاری در استان کرمان با همکاری مردم با پلیس 200 نفر کاهش تلفات جانی نسبت به سال گذشته در حوادث رانندگی داشته‌ایم که در سایه همکاری خانواده‌ها در رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی میسر شده است.

وی اذعان داشت: در این راستا از مطبوعات، خبرگزاری‌ها و همه کسانی که برای اطلاع‌رسانی و فرهنگ‌سازی تلاش کرده‌اند، تشکر می‌کنم.

فرمانده انتظامی استان کرمان افزود: همه ما باید آمادگی داشته باشیم تا در نوروز 91 همراه با آغاز سال جدید، پیروزی ملت ایران در انتخابات را نیز جشن بگیریم و امیدواریم این جشن با همکاری خانواده‌ها و رعایت قانون به خوبی برگزار شود.

وی گفت: وظیفه اصلی همیاران پلیس ابراز عاطفه به همراه تذکر است که اثربخشی بسیاری دارد.

انتهای پیام/غ20/ژ1001