معاون دانشگاه علوم پزشکی اراک خبر داد
آمادگی کامل مراکز درمانی استان مرکزی برای ارائه خدمات درمانی

خبرگزاری فارس: معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: تمام مراکز آموزشی درمانی و بیمارستان‌های سطح استان در ایام نوروز باز بوده و آماده ارائه خدمات درمانی به شهروندان هستند.

خبرگزاری فارس: آمادگی کامل مراکز درمانی استان مرکزی برای ارائه خدمات درمانی

علی‌اصغر فرازی امروز در گفت‌‌وگو با خبرنگار فارس در اراک اظهار داشت: به منظور رفاه حال بیماران، مسافران و شهروندان در ایام نوروز تمامی مراکز درمانی استان همانند ایام عادی سال فعالیت داشته و محدودیتی در زمان ارائه خدمات در هیچ کدام از بخش‌های درمانی ندارند.

وی تصریح کرد: تمام تدابیر لازم به منظور ارائه خدمات درمانی به ویژه در شب چهارشنبه آخر سال با مراکز درمانی به عمل آمده و با توجه به آسیب‌های چشمی در این شب متخصص چشم مرکز آموزشی درمانی امیرکبیر اراک موظف است در طول ساعات شبانه‌روز در مرکز حضور داشته باشد.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اراک عنوان کرد: علاوه بر آماده‌باش مرکز درمانی امیرکبیر 41 پایگاه اورژانس نیز در مناطق حساس و قابل دسترس استان مستقر خواهند شد.

فرازی اذعان داشت: تمام مراکز بهداشتی و درمانی و بیمارستان‌ها با تمامی امکانات و ظرفیت خود آمادگی کامل برای پذیرش مصدومین احتمالی چهارشنبه پایان سال را دارند و از شهروندان درخواست می‌شود در صورت بروز حادثه ضمن حفظ خونسردی خود در کوتاه‌ترین زمان ممکن با اورژانس تماس حاصل کنند.

انتهای پیام/ن۳۰/د1000